Edirne Eskişehir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Edirne ile Eskişehir arası 555 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Edirne Eskişehir arası mesafe 555 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Edirne ile Eskişehir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Eskişehir ile Edirne arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Edirne Eskişehir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Edirne Eskişehir arası kaç km'dir ve Edirne Eskişehir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Edirne Eskişehir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Edirne Eskişehir arası mesafe bilgilerini, Edirne Eskişehir yol tarifi, yol güzergâhı ve Edirne başlangıç noktasından Eskişehir bitiş noktasına nasıl gidilir? Edirne ile Eskişehir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Edirne ile Eskişehir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Edirne Eskişehir Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Edirne Eskişehir uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Edirne ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?