Çanakkale Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile Edirne arası 232 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale Edirne arası mesafe 232 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale Edirne arası kaç km'dir ve Çanakkale Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale Edirne arası mesafe bilgilerini, Çanakkale Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?