Burdur Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Ankara arası 421 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Ankara arası mesafe 421 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Ankara arası kaç km'dir ve Burdur Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Ankara arası mesafe bilgilerini, Burdur Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Ankara Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Ankara uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?