Burdur Bursa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Bursa arası 422 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Bursa arası mesafe 422 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Bursa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bursa ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Bursa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Bursa arası kaç km'dir ve Burdur Bursa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Bursa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Bursa arası mesafe bilgilerini, Burdur Bursa yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Bursa bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Bursa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Bursa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Bursa Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Bursa uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?