Burdur Zonguldak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Zonguldak arası 628 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Zonguldak arası mesafe 628 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Zonguldak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Zonguldak ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Zonguldak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Zonguldak arası kaç km'dir ve Burdur Zonguldak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Zonguldak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Zonguldak arası mesafe bilgilerini, Burdur Zonguldak yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Zonguldak bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Zonguldak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Zonguldak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Zonguldak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Zonguldak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?