Burdur Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Edirne arası 826 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Edirne arası mesafe 826 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Edirne arası kaç km'dir ve Burdur Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Edirne arası mesafe bilgilerini, Burdur Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?