Afyon Eskişehir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Eskişehir arası 141 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Eskişehir arası mesafe 141 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Eskişehir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Eskişehir ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Eskişehir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Eskişehir arası kaç km'dir ve Afyon Eskişehir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Eskişehir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Eskişehir arası mesafe bilgilerini, Afyon Eskişehir yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Eskişehir bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Eskişehir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Eskişehir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?