Eskişehir Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Eskişehir ile Afyon arası 141 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Eskişehir Afyon arası mesafe 141 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Eskişehir ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Eskişehir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Eskişehir Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Eskişehir Afyon arası kaç km'dir ve Eskişehir Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Eskişehir Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Eskişehir Afyon arası mesafe bilgilerini, Eskişehir Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Eskişehir başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Eskişehir ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Eskişehir ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?