Afyon Van arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Van arası 1424 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Van arası mesafe 1424 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Van Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Van ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Van Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Van arası kaç km'dir ve Afyon Van arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Van yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Van arası mesafe bilgilerini, Afyon Van yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Van bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Van kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Van yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Afyon Van Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Afyon Van uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Afyon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?