Afyon Yozgat arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Yozgat arası 479 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Yozgat arası mesafe 479 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Yozgat Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yozgat ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Yozgat Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Yozgat arası kaç km'dir ve Afyon Yozgat arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Yozgat yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Yozgat arası mesafe bilgilerini, Afyon Yozgat yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Yozgat bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Yozgat kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Yozgat yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Afyon Yozgat Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Afyon Yozgat uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Afyon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?