Afyon Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Kars arası 1343 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Kars arası mesafe 1343 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Kars arası kaç km'dir ve Afyon Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Kars arası mesafe bilgilerini, Afyon Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Afyon Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Afyon Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Afyon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?