Zonguldak Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Kars arası 1228 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Kars arası mesafe 1228 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Kars arası kaç km'dir ve Zonguldak Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Kars arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Zonguldak Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Zonguldak Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Zonguldak ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?