Zonguldak Çanakkale arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Çanakkale arası 615 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Çanakkale arası mesafe 615 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Çanakkale Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çanakkale ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Çanakkale Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Çanakkale arası kaç km'dir ve Zonguldak Çanakkale arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Çanakkale yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Çanakkale arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Çanakkale yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Çanakkale bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Çanakkale kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Çanakkale yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Zonguldak Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Zonguldak Çanakkale uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Zonguldak ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?