Zonguldak Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Ordu arası 657 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Ordu arası mesafe 657 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Ordu arası kaç km'dir ve Zonguldak Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Ordu arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Zonguldak Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Zonguldak Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Zonguldak ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?