Zonguldak Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Antalya arası 750 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Antalya arası mesafe 750 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Antalya arası kaç km'dir ve Zonguldak Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Antalya arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Zonguldak Antalya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Zonguldak Antalya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Zonguldak ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?