Zonguldak Karabük arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Karabük arası 101 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Karabük arası mesafe 101 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Karabük Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karabük ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Karabük Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Karabük arası kaç km'dir ve Zonguldak Karabük arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Karabük yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Karabük arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Karabük yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Karabük bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Karabük kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Karabük yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?