Zonguldak Artvin arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Artvin arası 1059 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Artvin arası mesafe 1059 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Artvin Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Artvin ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Artvin Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Artvin arası kaç km'dir ve Zonguldak Artvin arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Artvin yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Artvin arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Artvin yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Artvin bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Artvin kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Artvin yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Zonguldak Artvin Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Zonguldak Artvin uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Zonguldak ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?