Karabük Zonguldak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Zonguldak arası 101 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Zonguldak arası mesafe 101 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Zonguldak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Zonguldak ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Zonguldak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Zonguldak arası kaç km'dir ve Karabük Zonguldak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Zonguldak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Zonguldak arası mesafe bilgilerini, Karabük Zonguldak yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Zonguldak bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Zonguldak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Zonguldak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?