Zonguldak Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Afyon arası 484 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Afyon arası mesafe 484 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Afyon arası kaç km'dir ve Zonguldak Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Afyon arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Zonguldak Afyon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Zonguldak Afyon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Zonguldak ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?