Afyon Zonguldak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Zonguldak arası 484 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Zonguldak arası mesafe 484 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Zonguldak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Zonguldak ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Zonguldak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Zonguldak arası kaç km'dir ve Afyon Zonguldak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Zonguldak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Zonguldak arası mesafe bilgilerini, Afyon Zonguldak yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Zonguldak bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Zonguldak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Zonguldak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Afyon Zonguldak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Afyon Zonguldak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Afyon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?