Sivas Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sivas ile Malatya arası 246 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sivas Malatya arası mesafe 246 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sivas ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Sivas arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sivas Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sivas Malatya arası kaç km'dir ve Sivas Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sivas Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sivas Malatya arası mesafe bilgilerini, Sivas Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Sivas başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Sivas ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sivas ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?