Malatya Sivas arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Sivas arası 246 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Sivas arası mesafe 246 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Sivas Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sivas ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Sivas Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Sivas arası kaç km'dir ve Malatya Sivas arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Sivas yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Sivas arası mesafe bilgilerini, Malatya Sivas yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Sivas bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Sivas kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Sivas yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?