Sivas Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sivas ile Konya arası 498 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sivas Konya arası mesafe 498 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sivas ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Sivas arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sivas Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sivas Konya arası kaç km'dir ve Sivas Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sivas Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sivas Konya arası mesafe bilgilerini, Sivas Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Sivas başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Sivas ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sivas ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sivas Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sivas Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sivas ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?