Sivas Erzurum arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sivas ile Erzurum arası 438 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sivas Erzurum arası mesafe 438 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sivas ile Erzurum Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Erzurum ile Sivas arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sivas Erzurum Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sivas Erzurum arası kaç km'dir ve Sivas Erzurum arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sivas Erzurum yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sivas Erzurum arası mesafe bilgilerini, Sivas Erzurum yol tarifi, yol güzergâhı ve Sivas başlangıç noktasından Erzurum bitiş noktasına nasıl gidilir? Sivas ile Erzurum kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sivas ile Erzurum yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sivas Erzurum Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sivas Erzurum uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sivas ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?