Erzurum Sivas arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Erzurum ile Sivas arası 438 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Erzurum Sivas arası mesafe 438 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Erzurum ile Sivas Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sivas ile Erzurum arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Erzurum Sivas Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Erzurum Sivas arası kaç km'dir ve Erzurum Sivas arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Erzurum Sivas yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Erzurum Sivas arası mesafe bilgilerini, Erzurum Sivas yol tarifi, yol güzergâhı ve Erzurum başlangıç noktasından Sivas bitiş noktasına nasıl gidilir? Erzurum ile Sivas kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Erzurum ile Sivas yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Erzurum Sivas Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Erzurum Sivas uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Erzurum ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?