Sivas Elazığ arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sivas ile Elazığ arası 324 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sivas Elazığ arası mesafe 324 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sivas ile Elazığ Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Elazığ ile Sivas arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sivas Elazığ Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sivas Elazığ arası kaç km'dir ve Sivas Elazığ arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sivas Elazığ yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sivas Elazığ arası mesafe bilgilerini, Sivas Elazığ yol tarifi, yol güzergâhı ve Sivas başlangıç noktasından Elazığ bitiş noktasına nasıl gidilir? Sivas ile Elazığ kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sivas ile Elazığ yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sivas Elazığ Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sivas Elazığ uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sivas ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?