Sivas Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sivas ile Kars arası 640 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sivas Kars arası mesafe 640 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sivas ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Sivas arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sivas Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sivas Kars arası kaç km'dir ve Sivas Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sivas Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sivas Kars arası mesafe bilgilerini, Sivas Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Sivas başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Sivas ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sivas ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sivas Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sivas Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sivas ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?