Sakarya Kayseri arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Kayseri arası 619 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Kayseri arası mesafe 619 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Kayseri Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kayseri ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Kayseri Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Kayseri arası kaç km'dir ve Sakarya Kayseri arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Kayseri yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Kayseri arası mesafe bilgilerini, Sakarya Kayseri yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Kayseri bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Kayseri kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Kayseri yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sakarya Kayseri Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sakarya Kayseri uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sakarya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?