Sakarya İstanbul arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile İstanbul arası 148 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya İstanbul arası mesafe 148 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile İstanbul Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için İstanbul ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya İstanbul Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya İstanbul arası kaç km'dir ve Sakarya İstanbul arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya İstanbul yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya İstanbul arası mesafe bilgilerini, Sakarya İstanbul yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından İstanbul bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile İstanbul kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile İstanbul yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?