Sakarya Samsun arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Samsun arası 588 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Samsun arası mesafe 588 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Samsun Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Samsun ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Samsun Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Samsun arası kaç km'dir ve Sakarya Samsun arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Samsun yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Samsun arası mesafe bilgilerini, Sakarya Samsun yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Samsun bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Samsun kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Samsun yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sakarya Samsun Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sakarya Samsun uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sakarya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?