Sakarya Yalova arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Yalova arası 103 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Yalova arası mesafe 103 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Yalova Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yalova ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Yalova Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Yalova arası kaç km'dir ve Sakarya Yalova arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Yalova yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Yalova arası mesafe bilgilerini, Sakarya Yalova yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Yalova bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Yalova kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Yalova yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?