Sakarya Kocaeli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Kocaeli arası 37 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Kocaeli arası mesafe 37 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Kocaeli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kocaeli ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Kocaeli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Kocaeli arası kaç km'dir ve Sakarya Kocaeli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Kocaeli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Kocaeli arası mesafe bilgilerini, Sakarya Kocaeli yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Kocaeli bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Kocaeli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Kocaeli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?