Kocaeli Sakarya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kocaeli ile Sakarya arası 37 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kocaeli Sakarya arası mesafe 37 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kocaeli ile Sakarya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sakarya ile Kocaeli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kocaeli Sakarya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kocaeli Sakarya arası kaç km'dir ve Kocaeli Sakarya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kocaeli Sakarya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kocaeli Sakarya arası mesafe bilgilerini, Kocaeli Sakarya yol tarifi, yol güzergâhı ve Kocaeli başlangıç noktasından Sakarya bitiş noktasına nasıl gidilir? Kocaeli ile Sakarya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kocaeli ile Sakarya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?