Sakarya Karaman arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Karaman arası 642 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Karaman arası mesafe 642 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Karaman Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karaman ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Karaman Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Karaman arası kaç km'dir ve Sakarya Karaman arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Karaman yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Karaman arası mesafe bilgilerini, Sakarya Karaman yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Karaman bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Karaman kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Karaman yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sakarya Karaman Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sakarya Karaman uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sakarya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?