Sakarya Düzce arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Düzce arası 68 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Düzce arası mesafe 68 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Düzce Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Düzce ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Düzce Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Düzce arası kaç km'dir ve Sakarya Düzce arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Düzce yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Düzce arası mesafe bilgilerini, Sakarya Düzce yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Düzce bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Düzce kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Düzce yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?