Sakarya Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Edirne arası 380 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Edirne arası mesafe 380 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Edirne arası kaç km'dir ve Sakarya Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Edirne arası mesafe bilgilerini, Sakarya Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sakarya Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sakarya Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sakarya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?