Mardin Diyarbakır arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mardin ile Diyarbakır arası 95 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mardin Diyarbakır arası mesafe 95 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mardin ile Diyarbakır Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Diyarbakır ile Mardin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mardin Diyarbakır Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mardin Diyarbakır arası kaç km'dir ve Mardin Diyarbakır arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mardin Diyarbakır yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mardin Diyarbakır arası mesafe bilgilerini, Mardin Diyarbakır yol tarifi, yol güzergâhı ve Mardin başlangıç noktasından Diyarbakır bitiş noktasına nasıl gidilir? Mardin ile Diyarbakır kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mardin ile Diyarbakır yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?