Mardin Şanlıurfa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mardin ile Şanlıurfa arası 188 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mardin Şanlıurfa arası mesafe 188 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mardin ile Şanlıurfa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Şanlıurfa ile Mardin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mardin Şanlıurfa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mardin Şanlıurfa arası kaç km'dir ve Mardin Şanlıurfa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mardin Şanlıurfa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mardin Şanlıurfa arası mesafe bilgilerini, Mardin Şanlıurfa yol tarifi, yol güzergâhı ve Mardin başlangıç noktasından Şanlıurfa bitiş noktasına nasıl gidilir? Mardin ile Şanlıurfa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mardin ile Şanlıurfa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?