Mardin Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mardin ile Edirne arası 1670 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mardin Edirne arası mesafe 1670 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mardin ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Mardin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mardin Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mardin Edirne arası kaç km'dir ve Mardin Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mardin Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mardin Edirne arası mesafe bilgilerini, Mardin Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Mardin başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Mardin ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mardin ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Mardin Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Mardin Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Mardin ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?