Diyarbakır Mardin arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Diyarbakır ile Mardin arası 95 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Diyarbakır Mardin arası mesafe 95 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Diyarbakır ile Mardin Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Mardin ile Diyarbakır arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Diyarbakır Mardin Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Diyarbakır Mardin arası kaç km'dir ve Diyarbakır Mardin arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Diyarbakır Mardin yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Diyarbakır Mardin arası mesafe bilgilerini, Diyarbakır Mardin yol tarifi, yol güzergâhı ve Diyarbakır başlangıç noktasından Mardin bitiş noktasına nasıl gidilir? Diyarbakır ile Mardin kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Diyarbakır ile Mardin yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?