Mardin Bitlis arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mardin ile Bitlis arası 282 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mardin Bitlis arası mesafe 282 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mardin ile Bitlis Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bitlis ile Mardin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mardin Bitlis Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mardin Bitlis arası kaç km'dir ve Mardin Bitlis arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mardin Bitlis yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mardin Bitlis arası mesafe bilgilerini, Mardin Bitlis yol tarifi, yol güzergâhı ve Mardin başlangıç noktasından Bitlis bitiş noktasına nasıl gidilir? Mardin ile Bitlis kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mardin ile Bitlis yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?