Bitlis Mardin arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bitlis ile Mardin arası 282 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bitlis Mardin arası mesafe 282 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bitlis ile Mardin Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Mardin ile Bitlis arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bitlis Mardin Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bitlis Mardin arası kaç km'dir ve Bitlis Mardin arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bitlis Mardin yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bitlis Mardin arası mesafe bilgilerini, Bitlis Mardin yol tarifi, yol güzergâhı ve Bitlis başlangıç noktasından Mardin bitiş noktasına nasıl gidilir? Bitlis ile Mardin kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bitlis ile Mardin yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?