Malatya Kahramanmaraş arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Kahramanmaraş arası 222 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Kahramanmaraş arası mesafe 222 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Kahramanmaraş Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kahramanmaraş ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Kahramanmaraş Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Kahramanmaraş arası kaç km'dir ve Malatya Kahramanmaraş arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Kahramanmaraş yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Kahramanmaraş arası mesafe bilgilerini, Malatya Kahramanmaraş yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Kahramanmaraş bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Kahramanmaraş kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Kahramanmaraş yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?