Malatya Bingöl arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Bingöl arası 236 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Bingöl arası mesafe 236 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Bingöl Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bingöl ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Bingöl Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Bingöl arası kaç km'dir ve Malatya Bingöl arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Bingöl yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Bingöl arası mesafe bilgilerini, Malatya Bingöl yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Bingöl bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Bingöl kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Bingöl yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?