Kahramanmaraş Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kahramanmaraş ile Malatya arası 222 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kahramanmaraş Malatya arası mesafe 222 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kahramanmaraş ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Kahramanmaraş arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kahramanmaraş Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kahramanmaraş Malatya arası kaç km'dir ve Kahramanmaraş Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kahramanmaraş Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kahramanmaraş Malatya arası mesafe bilgilerini, Kahramanmaraş Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Kahramanmaraş başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Kahramanmaraş ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kahramanmaraş ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?