Malatya Gaziantep arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Gaziantep arası 242 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Gaziantep arası mesafe 242 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Gaziantep Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Gaziantep ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Gaziantep Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Gaziantep arası kaç km'dir ve Malatya Gaziantep arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Gaziantep yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Gaziantep arası mesafe bilgilerini, Malatya Gaziantep yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Gaziantep bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Gaziantep kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Gaziantep yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?