Gaziantep Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Gaziantep ile Malatya arası 242 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Gaziantep Malatya arası mesafe 242 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Gaziantep ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Gaziantep arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Gaziantep Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Gaziantep Malatya arası kaç km'dir ve Gaziantep Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Gaziantep Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Gaziantep Malatya arası mesafe bilgilerini, Gaziantep Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Gaziantep başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Gaziantep ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Gaziantep ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?