Malatya Şanlıurfa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Şanlıurfa arası 269 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Şanlıurfa arası mesafe 269 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Şanlıurfa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Şanlıurfa ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Şanlıurfa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Şanlıurfa arası kaç km'dir ve Malatya Şanlıurfa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Şanlıurfa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Şanlıurfa arası mesafe bilgilerini, Malatya Şanlıurfa yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Şanlıurfa bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Şanlıurfa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Şanlıurfa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?