Zonguldak Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Konya arası 531 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Konya arası mesafe 531 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Konya arası kaç km'dir ve Zonguldak Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Konya arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Zonguldak Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Zonguldak Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Zonguldak ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?