Konya Yalova arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Konya ile Yalova arası 568 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Konya Yalova arası mesafe 568 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Konya ile Yalova Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yalova ile Konya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Konya Yalova Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Konya Yalova arası kaç km'dir ve Konya Yalova arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Konya Yalova yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Konya Yalova arası mesafe bilgilerini, Konya Yalova yol tarifi, yol güzergâhı ve Konya başlangıç noktasından Yalova bitiş noktasına nasıl gidilir? Konya ile Yalova kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Konya ile Yalova yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Konya Yalova Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Konya Yalova uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Konya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?